Penis boyundan ve kalınlığından şikâyette bulunan birçok erkek, penis büyütme haplarından kullanır. Penis büyütme haplarının bitkisel ve kimyasal içerikli birçok çeşidi bulunur. Penis büyütme haplarını kullanana erkekler, cinsel işlevde daha fazla haz duymak, kendine güven sağlamak, partnerini daha fazla orgazma ulaştırarak, etkileyici cinsel birliktelik sağlamayı amaçlarlar. Penis büyütücü haplar aynı zamanda ereksiyonu sağlama ve cinsel performans artırma özelliğine sahip haplardır.

Penis Büyütücü Haplar Nelerdir?

Penis büyütmenin en etkili yöntemi cerrahi yöntemlerdir. Ancak cerrahi yöntemin ağrılı olması, bazı istenmeyen durumların oluşması, tedavi sürecinin uzun sürmesi sebebiyle fazla tercih edilmez. Penis boyunu ve kalınlığını yeterli görmeyen veya daha fazla haz duymak isteyen, partnerini daha fazla doyuma ulaştırarak, etkili cinsel birliktelik yaşamak isteyen erkeklerin, sıklıkla başvurduğu yöntemler arasında hap kullanımı gelir.

Penis büyütücü haplar kısa sürede ereksiyonu artırarak, hissedilir şekilde performans artışı gösterir. Penis büyütücü hapların etkisinin kalıcı olması için, egzersizlerle desteklenmesi, hapların düzenli kullanılması önerilir.

Penis Büyütücü Haplar Nasıl Kullanılır?

Çok fazla çeşitliliği bulunan penis büyütücü haplar, genellikle cinsel birliktelikten yaklaşık olarak, 10-15 dakika kadar önce ağız yolu ile alınması, cinsel birliktelik sırasında aktiviteyi artırır. Aynı zamanda tam ereksiyon sağlayarak, penis boyunda ve kalınlığında hissedilir derecede büyüme gösterir.

Haplar kişinin fizyolojik yapısına ve etken maddesine göre değişik gösterir. Etkili olduğu ortalama süre 30 -45 dakika aralığındadır. Erkek partner boşalma sonrası, tekrar ereksiyona daha kısa sürede ulaşır. Hapın etkili süresi sona erdiğinde, penis eksi haline geri döner. Penis boyunda ve kalınlığında kalıcı etki ancak, egzersizlerle desteklemesi durumunda oluşur.

Penis Büyütücü Hapların Yan Etkileri Nelerdir?

Penis büyütücü haplar doz aşımında veya kişinin biyolojik yapısına bağlı olarak alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Bu tür hapların kullanılması durumunda görülebilin başlıca yan etkiler;

 • Baş ağrısı.
 • Alerjik reaksiyonlar.
 • Baş dönmesi.
 • Mide bulantısı.
 • Yüksek ateş.
 • Kusma.

Nadiren görülen bu reaksiyonlar, ilacın kesilmesi ve etki süresinin sona ermesi ile ortadan kalkar. Nadiren de olsa, reaksiyonlar devamlılık gösterebilir. Bu durumlarda hekim başvurulmalıdır.

Penis Büyütücü Hapları Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Penis büyütücü haplar bazı ilaçlarla ve maddelerle reaksiyona girer. Bu tür hapların kullanılmaması gerektiği durumlar;

 • Alkolün etkisinde kullanılmaz.
 • Uyuşturucu madde etkisinde kullanılmaz.
 • Antidepresanlarla kullanılmaz.
 • Gazlı içeceklerle kullanılmaz.
 • Kronik rahatsızlığı bulunan hastalarda kullanılmaz.
 • Açık cerrahi operasyon sonrası kullanılmaz.
 • Alerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanamaz.

Belirtilen durumunda haplar kullanıldığında, hastada telafisi mümkün olmayan komplikasyonlar gelişir. Özellikle kalp ve damar hastalığı bulunan, böbrek yetmezliği bulunan kişilerde kesinlikle kullanılmamalıdır. Bazen bu tür rahatsızlıklar ve durumlar olmasa da istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Bu durumda mutlaka gerekil tahlillerin yaptırılması, kişi bünyesine uygun hapların seçilmesi önemlidir.

Penis Büyütücü Hapların Etikleri Nedir?

Penis büyütme hapları kalp atışı hızını ve kan akış hızını artırır. Bu sayede peniste ereksiyonu artıracak düzeyde kan pompalanmasını ve peniste bulunan damarların genişlemesini sağlar. Penis hap kullanmadan ereksiyon durumundan daha uzun ve daha kalın duruma gelir. Bu durum peniste hissedilir derecede uzamaya ve kalınlaşma oluşturur.

Hapın etkili olduğu süre boyunca kan pompalanması devam edeceğinden uzun süre ereksiyon sağlanmış olur. Buna bağlı olarak erkeğin cinsel arzusunda artış görülür. Sperm kalitesinde de önemli düzeyde artış olur. Hap erekte, hafif ateş ve hafif terleme ile belirtilerini gösterir.

Penisin hassas bölgesinde aşırı duyarlılık ve büyük oranda büyüme oluşur. Bu sayede cinsel aktivite etkili bir şekilde yerine getirilir. Penis büyütme haplarını kullanana kişiler, pelvik kaslarını geliştirici egzersizlerle desteklerse, kalıcı penis boyuna ve kalınlığa kavuşur.

Penis Büyütücü Hapların Fiyatları Ne Kadar?

Penis büyütücü haplar, üreticinin ön gördüğü fiyatlara ve satılan ürünün miktarına göre değişiklik gösterir. Penis büyütme amacına yönelik, piyasada çok fazla ürün ve buna paralel olarak değişen fiyat aralığı bulunur.

Penis Büyütücü Haplar Nereden Temin Edilir?

Penis büyütücü haplar sex shop veya bu amaca hizmet eden online eczane satış sitelerinden temin edilir. Sağlık Bakanlığı tarafından tavsiye edilen ilaçlar arasında yer almadığından, eczanelerde satışı bulunmaz. Penis büyütme amaçlı temin edilecek hapların, sertifikalı ve güvenilir kaynaklardan elde edilmesi, istenmeyen durumların oluşmasını engeller.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat