Pek çok kişi tarafından yaşanan ve hayatı olumsuz etkileyen cinsel işlev bozukluğu, bireylerin veya çiftlerin cinsel yaşamlarının herhangi bir aşamasında sahip oldukları haz ve zevkin olmaması veya azalması olarak tanımlanabilir. Ağrılı ilişkiden cinsel isteksizliğe, sertleşme bozukluğundan korku ve kaygıya kadar cinsel işlev bozuklukları üzerinde dikkatle durulması gereken konulardır. Neden ereksiyon olamıyorum diyen erkekler için konuyu araştırdık devamını oku hemen incele bilgi sahibi ol.

 Ereksiyon Nedir?

 Erkeklerde ereksiyon, cinsel uyarılma sırasında penisin, kasılmaya hazır olacak kadar sertleşebilmesi ve buna bağlı olarak cinsel birleşime imkân verecek kadar uzunluğa ve kalınlığa ulaşmasıdır. Ancak pek çok fiziksel ve psikolojik sebeplere bağlı olarak günümüzde pek çok erkek ereksiyon sorunları ile baş başladır. Cinsel sağlık ürünleri son yıllarda geliştiği seviye ile soruna birçok çözüm getirmiştir.

 Ereğlisiyon Kaybı Nedir?

 Ereksiyon kaybı, erkeğin cinsel ilişki sırasında yarattığı sorunlar nedeniyle yaşam kalitesini etkileyebileceği gibi başka hastalıkların da belirtisi olabilir. Cinsel isteksizlik ya da cinsel birleşme esnasında yeterli ve gerekli sertliğe ulaşamama sorunu olarak sayısız insan tarafından yaşanan bir tür sağlık sorunudur. Neden ereksiyon olamıyorum diyorsanız çözümü için sitemizi mutlaka inceleyin.

 En sık görülen cinsel işlev bozukluklarından biri olan sertleşme sorunu ya da iktidarsızlık olarak adlandırılan ereksiyon kaybı sorunlarıdır. Genel olarak penisin cinsel aktivite için yeterli sertleşme ve sertleşmeyi sağlayamama veya elde edilse bile zevk almadan sona ermesi olarak tanımlanan bir durumdur. Ereksiyon kaybı genel olarak 40 yaşın üzerindeki erkeklerin en az yüzde ellisinde görülebilmektedir. Vega 100 mg gibi ereksiyon hapları ile sorun en pratik şekilde çözülebilmektedir.

 Ereksiyon Nasıl Olur?

 Ereksiyon, basitçe söylemek gerekirse, bir erkeğin bir kadına yönelik cinsel arzusunun bir sonucu olarak penisin sertleşmesi ve cinsel ilişkiye hazır hale gelmesidir. Penis sadece bu aşamada sertleşmez. Aynı zamanda vajina ile kaynaşarak zevk verecek şekilde genişler ve uzar.

 Sertleşmenin nedeni, testislerde üretilen sperm hücrelerini rahme ulaştırmak için vajinal yoldan geçtiği için penisin fiziksel olarak yeterli olması ihtiyacıdır. Vücudumuzdaki en temel güdülerden biri hayatta kalmak ve neslin devamını sağlamaktır. Vücut, neslin devamını sağlamak için ürettiği spermi temel vajinal yoldan rahim ağzına ulaştırmak ve rahime ulaşan yumurtaya aktarmak ister.

Bunu yapmak için gün içerisinde penisi yumuşak durumda bırakarak yırtılmaya karşı korur ve gerektiğinde uzatıp sertleşerek vajina boşluğunu kapatmaya uygun hale getirir. Bu nedenle penise gönderilen bazal kan akımı arttırılarak, kan mekanizması trabeküllerde tutularak penis uzar, büyür ve sertleşme sağlanır. Kamagra jel gibi afrodizyak ürünler ile sertleşme ve cinsel güç artışı sağlanmaktadır.

 Ereksiyon Kaybı Neden Olur?

 Cinsel birleşmeye imkân vermeyecek boyutlarda olan ereksiyon kayıplarının pek çok sebebi olabilir. Bazı durumlarda fiziksel bir hastalık bazı durumlarda ise psikolojik bir nedenle yaşanabilen ereksiyon sorunlarının sebepleri birden fazla olabilir.

 Söz konusu ereksiyon sorunlarına neden olabilecek sebepler şu şekilde maddeler halinde sıralanabilir;

 Çeşitli damar hastalıkları ve hipertansiyon ereksiyon kaybına neden olur.

 Diyabet, böbrek yetmezliği, siroz, yüksek kolesterol gibi hastalıklar buna sebeptir

 Epilepsi, felç, MS gibi bazı nörolojik hastalıklar ereksiyon kaybına neden olur

 KOAH ve uyku apnesi gibi akciğer hastalıkları da ereksiyon olamamanın nedenlerindendir

 Seks hormonlarına bağlı tiroid hastalıkları ve endokrin hastalıkları

 Peyronie hastalığı gibi ürolojik hastalıklar ve penise şekil veren dokudaki bozukluklar

 Ruh sağlığı sorunları ve depresyon, travma sonrası stres bozukluğu, cinsel performans kaygısı gibi psikiyatrik hastalıklar

 Pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilen ereksiyon kaybı hastalıkları bir hastalıktır ve doktorlar tarafından tedavi edilmelidir.

 Ereksiyon Belirtileri Nelerdir?

 Birçok insan günlük yaşamının yoğunluğu ve stresi ile zaman zaman sertleşme sorunu yaşayabilir ancak bunun bir hastalık olarak adlandırılması için sürekli olması gerekir. Bu sorunun geçici ya da kısa süreli olması bir hastalık olduğu anlamına gelmez. Ancak uzun süreli olarak devam ediyorsa mutlaka bir uzman tarafından görülmesi önemlidir.

 İlişkiye girebilecek peniste sertlik elde edememe, penisin cinsel ilişkiye uygun sertliği sağlanabilse de zevk almadan kaybedilir. Erken boşalma nedeniyle zevk vermeden penis sertliğinin kaybolması gibi çeşitli şekillerde kendini gösteren ereksiyon kaybının uzman doktorlar vasıtası ile tedavisi de mümkündür.

 Ereksiyon Kaybı Teşhis Yöntemleri

 Erektil disfonksiyon tanısının yanı sıra altta yatan nedenin belirlenmesi tedavi açısından büyük önem taşımaktadır.

 Ereksiyon kaybının bir hastalık olarak teşhis edilmesi için yapılacak yöntemler şunlardır;

 Kan ve idrar testleri, sertleşme bozukluğunun herhangi bir nedenini saptamak için kan testi, kolesterol ve şeker hastalığı ile ilgili testler, bazı hormon testleri, böbrek, karaciğer gibi organların durumunu ortaya koyan testler istenebilir.

 Ultrason görüntüleme yöntemleri de kullanılarak ilgili alan incelenebilir ve damar yolları kontrol edilerek var olan sorun ortaya çıkartılır.

 Söz konusu olan teşhis yöntemlerinden uygun olanı belirlenerek ereksiyon kaybının bir hastalık mı yoksa geçici bir durum mu olduğu belirlenir.

 Ereksiyon Kaybı Tedavi Yöntemleri

 Ereksiyon kaybının fiziksel bir hastalıktan kaynaklandığının teşhis edilmesinin ardından tedavi süreci başlatılabilir. Gerektiğinde cerrahi tedavilerin seçenekler arasında yer aldığı erektil disfonksiyon tedavisinde doktorunuz bazı durumlarda bazı cihazlar da önerebilir. Bazı ereksiyon sorunlarını ise tedavi etmek için ilaç tedavisi yeterlidir. Neden ereksiyon olamıyorum daha fazla bilgi için sitemizi hemen incele.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat