Erken boşalmanın temelindeki sorunlar fiziksel hastalıklar ya da psikolojik hastalıklar olmaktadır. Erken boşalma durumunu ortadan kaldırabilmek adına pek çok farklı yöntem ön plana çıkar. Bunlardan biri de eczanelerde satılan ve tedavi edici özelliğe sahip olan haplardır. Doğru bir şekilde hap kullanımı gerçekleşir ise herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan fayda sağlama durumunuz söz konusu olur. Erken boşalmayı önleyici haplar hakkında daha fazla bilgi için devamını oku.

Vücuda seratonin hormonunun alınması cinsel ilişkide daha uzun bir beraberlik sağlamaya yardımcı olur. Bu hormonu sağlayan ilaçların kullanımına yönelmenize gerekir. Cinsel ilişkiden belirli bir süre önce kullandığınız zaman geçen süre içerisinde kana karışır ve etkisi ortaya çıkar. Seratonin hormonu aynı zamanda sertleşme sorununa karşı da tedavi edici bir özelliğe sahiptir. Erken boşalmayı önleyici haplar aynı zamanda ereksiyonu da güçlendirebilmektedir.

En İyi Geciktirici Hap Hangisidir?

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin geneli en iyi geciktirici hapın hangisi olduğunu merak ederler. Cialis 30 lu tablet adı verilen hap son derece etkili bir geciktirici özelliğe sahiptir. Bunun dışında piyasada bulunan diğer haplar daha çok sertleştirme özelliği ile ön plana çıkar. Yapılan araştırmalar sonucu 2018 yılında en iyi geciktirici hap olma özelliğini kazanmıştır. Bu hap en doğru şekilde kullanıldığı zaman herhangi bir yan etki durumu da söz konusu olmaz. Cinsel birliktelikten yaklaşık olarak 1 saat ile yarım saat kadar önce kullanımı gerekir. Bol su ile aldığınız zaman kana daha hızlı karışır ve etkisini daha kısa bir sürede gösterir.

Geciktirici Haplar Ne İşe Yarar?

Geciktirici hapların kullanımı son beş yıldır çok daha yaygın bir şekilde karşımıza çıkmaya başladı. Bu hapların kullanımı ile birlikte çok daha etkili bir cinsel hayat yaşamanız mümkün olur. Geciktirici haplar ne işe yarar şu şekilde sıralamak mümkün olur;

  • Daha kaliteli bir ereksiyon imkânı sağlar.
  • Boşalma süresini uzatarak daha uzun süreli bir cinsel birliktelik sağlar.
  • Sertleşme sorununa karşı iyi gelir.
  • Sperm kalitesinin artmasına yardımcı olur.
  • Aktif bir cinsel deneyim ortaya koyar.
  • Geciktirici haplar cinsel güç arttırma özelliğine sahiptir.

Bu gibi etkilerinden dolayı erkekler genellikle geciktirici hap tercih ederler. Doz kullanımı konusunda da dikkatli davranılır ise herhangi bir problem söz konusu olmaz.

Geciktirici hap

Doğal Geciktiriciler Nelerdir?

Doğal geciktiriciler herhangi bir ilaç kullanımına ihtiyaç duymadan erken boşalma sorununa karşı tedavi edici bir özellik ortaya koyarlar. Zencefil, yeşil soğan, bal, fındık, Şam fıstık, havuç, bamya ve çörek otu gibi besinler son derece etkili bir geciktirici olma özelliğine sahiptir. Son yıllarda bu özelliklerinden kaynaklı olarak birden fazla besin bir araya getirilip özel bir karışım oluşturulmuştur. Bu karışımlar sayesinde erken boşalma ve sertleşme gibi cinsel sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak doğal yöntemler ile de mümkün hale gelir. Fakat uzun süreli ve düzenli bir kullanım sonucu etkilerine rastlamanız mümkün olur. Bu gibi doğal yöntemler fayda sağlamaz ise uzmanların önereceği geciktirici hap kullanımına yönelmeniz gerekir. Online eczane satış sitelerinden ürünleri güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz.

Geciktirici Hap Ne Kadar Süre Geciktirir?

Cinsel birlikteliği 4 dakika ve daha az süren erkeklerde erken boşalma sorunu söz konusudur. Bu durumu ortadan kaldırabilmek adına geciktirici hap kullanımı ön plana çıkmaya başlar. Peki, geciktirici hap ne kadar süre geciktirir? Bu konu pek çok erkek tarafından merak edilen bir konudur. Düzenli ve doğru dozda kullanılır ise normal boşalma süresinin 2 ila 8 katı kadar süre geciktirme ve etki özelliği söz konusudur. Bunun yanı sıra ereksiyon konusunda da fayda sağlar. Gün içerisinde uzun süre etki göstermesinden kaynaklı olarak çok sık kullanmaya ihtiyaç duyulmaz.

Geciktirici Haplar Zararlı Mıdır?

Geciktirici haplar erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için çok ciddi faydalar sağlar. Herhangi bir zararının olup olmadığı da merak edilir. Alkol gibi uyuşturucu maddeler ile beraber kullanılır ise çok ciddi yan etkileri meydana gelir. Bu durumdan kesinlikle kaçınmak gerekir. Aynı zamanda kronik hastalığı bulunan erkeklerde de çok ağır yan etkiler meydana geldiği için bu kişilerin de kullanımından kaçınması gerekir. 25 yaşından küçük, 65 yaşından büyük olan kişilerin kullanımı için uygun değildir. Yüksek doz kullanımında da mide bulantısı ve kusma durumları meydana gelir. Bunun dışında herhangi bir zarar durumu yoktur.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat