Erken boşalmak, partnerin beklediği süreden daha erken bir sürede boşalması demektir. Hemen her erkek, sürekli olmasa da belli dönemlerde bu tip sorunla karşı karşıya kalıyor. Orgazmın meydana gelmesini tetikleyen çok çeşitli durumlar vardır. Bazı erkekler normal bir sürede boşalma yaşarken bazıları ise normal süreden daha kısa zamanda orgazm olurlar. Aslında bu durum bazı erkeklere göre sorun olarak kabul edilmez. Erken boşalmamanın yolları hakkında bilgi için devamını oku. Cinsel ilaçlar ve sağlık ürünleri hakkında geniş bilgiler için sitemizi hemen incele.

Ancak erken boşalmanın cinsel yaşamı zaman içerisinde etkilemeye başlaması, durumun ciddiyetini gösterir. Ara sıra ya da çok nadir bir şekilde bu sorunu yaşamak, pek fazla problem yaratmaz. Ama her cinsel ilişkide aynı şeyle karşılaşmanız, bu şekilde boşalmamanın yollarını aramanıza neden olur.

Erken boşalmamanızı sağlayacak farklı yollar vardır. Bu yolların ne olduğuna geçmeden önce dikkat etmeniz gerekenler vardır. Bazı erkekler, erken boşaldıklarını fark etseler bile bunu önemsemeden hayatlarına devam ederler. Bu şekilde hayatınıza devam edemezsiniz. Çünkü seks, tek bir vücutla yapılmaz.

Siz boşalıp rahatladığınızı düşünseniz bile eşiniz bu konuda sizinle aynı fikirde olmayabilir. Bundan dolayı kısa zamanda boşalmamanın yollarını denerken eşinizle birlikte hareket etmeniz çok önemlidir. Çünkü bu süreçte onun yardımına ve psikolojik desteğine fazla ihtiyaç duyarsınız. Bazı erkekler bunu gurur meselesi haline getirirler. Bu sebepten dolayı da eşlerini sorunlarından uzak tutmaya çalışırlar. Ama böyle olmak, denediğiniz yollarda başarısız olmanıza neden olabilir.

Klasik Pozisyonlardan Uzaklaşın

Sex yaparken sıradanlığı bir kenara bakmak gerekir. Bazen klasik hareketlerin dışına çıkmanız, ilişkinize heyecan ve adrenalin katabilir. Eğer kısa sürede boşalmak istemiyorsanız, pozisyon değişikliği yolunu deneyebilirsiniz. Bu değişikliğin nasıl olacağına ise eşinizle siz karar vermelisiniz.

Partnerinizi Doğru Seçin

Doğru bir partner seçimiyle erken boşalma arasında bağ vardır. Bu bağ bazı insanlara alakasız gelebilir. Ancak istemediğiniz bir kadınla beraber olduğunuz zaman partnerin aslında önemli olduğunun farkına varacaksınız. Kısa süreli boşalmalar yaşamamak için partnerinize karşı sevgi gibi hisler de duymanız gerekir.

Vücudunuzu Kontrol Altına Alın

Sex sırasında bir insanın kendini kontrol altına alması pek mümkün gözükmeyebilir. Çünkü cinsellik doğaçlama gelişen bir süreçtir. Burada kendini kontrol altına alması gereken kişi, erkektir. Kadının böyle bir çaba içerisine girmesine gerek yoktur. Vücudunu yöneten erkeklerin daha geç bir zamanda boşaldıkları gözlemlenmiştir.

Geciktirici eczane

Geciktiricilerden Kullanın

Hemen boşalmak istemeyen erkeklerin yapabilecekleri arasında geciktirici kullanmak da vardır. Bu konuda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Kremler, Geciktirici spreyler ve haplar vardır. Bu ürünlerden kendinize uygun olanı aldığınız zaman erkenden boşalmalarınıza artık dur diyebilmeniz mümkün hale gelir. Ancak bu tip ürünlerin alışverişinde gözünüz açık olsun. Geciktiricilerin güvenilir olmasına, etki durumlarına ve yan etkilerine mutlaka bakın.

Prezervatif Kullanımı Yapın

Prezervatifin amacı aslında doğum kontrolünü sağlamaktır. Ama penise takıldığı zaman his durumunun biraz yavaşlamasına neden olur. Bunun sonucunda da hemen boşalma yaşanmaz. Bu, geciktirici krem katkılı ürünler her erkeğin yapabileceği gayet kolay bir yöntemdir. Ekstra bir çaba ya da masraf yapmanıza gerek kalmaz. Ama prezervatif kullanmak, herkeste aynı etkiyi sağlamayabilir. Bu durum biraz da erkeğin ereksiyon gücüyle alakalıdır.

Farklı Şeylere Odaklanın

Bazı erkekler, kadınlarını memnun edebilmek için sadece onlara odaklanırlar. Ve seksten başka bir şey düşünmezler. Bu da onların anında boşalmalarına neden olur. Bu durumu yaşamamak için bazen odak noktanızı değiştirmeniz gerekir. İlişkideyken alakasız yerlere bakabilirsiniz. Böylece bir miktar dikkat dağınıklığı yaşarsınız. Dikkatin dağılması ise orgazmın ertelenmesini sağlar. Ancak odak konusunda fazla ileriye gitmemek gerekir. Bu sefer de hiç boşalamama durumunuz meydana gelebilir.

Erken Boşalmamanın Diğer Yolları

Erken boşalmanın diğer yolları şunlardır:

  • Sigara içilmemelidir.
  • Sex yaşanacaksa alkol alınmamalıdır.
  • Basınç uygulama tekniğine başvurulabilir.
  • İlişkiden önce mastürbasyon yapılabilir.
  • Ön sevişmeli sex yapılmalıdır.

Bu yollar sayesinde de kısa sürede boşalmak gibi bir sıkıntınız olmayacaktır. Bazı erkekler, erken ya da geç boşalmak gibi bir dert içerisine girmezler. Çünkü onlar için tek amaç boşalmaktır. Ancak bu amaç doğrultusunda hareket eden erkeklerin cinsel hayatları ne yazık ki kısa sürer. Çünkü kendileri bu durumdan şikâyetçi olmasalar bile partnerleri eninde sonunda rahatsızlıklarını dile getireceklerdir. Bu yüzden erkenden boşalmalarınızı asla hafife almayı ve buna çözüm bulun.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat