Erken boşalma birçok çiftin yaşadığı cinsel sorunlardan biridir. Erkeğin ereksiyon süresinin kısa olması ne yazık ki cinsel birlikteliğin de sona ermesi anlamına geliyor. Bu sorunun birçok nedeni olmakla birlikte temel sebep psikolojiktir. Erken boşalma ilaç tavsiye denilince eczacılar viagra 30 lu fiyatı ve etkisi nedeniyle önermektedir.

Dolayısıyla çoğu erken boşalma problemi tıbbi bir tedavi gerektirmiyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilmiş çok başarılı ürünler bulunuyor. Erken boşalma ilaç tavsiye arayanlar üç farklı formda ürünle karşılaşıyor. Bu ürünler krem, sprey ve haptır.

Geciktirici Krem ilaçlar

Erken boşalma problemi için geliştirilmiş ilaçlar geciktirici olarak kategorize ediliyor. Bu ürünler erken boşalmayı büyük oranda önlüyor. Boşalma refleksinin kontrolünü sağlayan bu ürünler tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Erken boşalma sorunu olmayıp uzun soluklu birliktelik yaşamak isteyen erkekler de bu ürünleri güvenle tercih edebilir. Bu ürünler içerisinde vitamin, mineral ve lokal anestezi etkisi yapan bitkisel özler bulunduruyor.

Uzmanların da en çok tavsiye ettiği erken boşalma ilaçlarının başında kremler yer alıyor. Geciktirici Kremler kullanım kolaylığı ve başarılı performansı ile birçok kişinin erken boşalma sorununa çözüm oluyor. Cinsel sağlık ilaçları ile sorun büyük ölçüde tedavi edilebilir duruma gelmiş oluyor.

Geciktiriciler

Geciktirici Krem İlaçlar Nasıl Kullanılır?

Doğal içeriğe sahip geciktirici kremleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün kullanımı son derece kolaydır. İlişkiye başlamadan 20-30 dakika önce penise bir miktar sürmeniz yeterlidir. Penis derisine masaj yaparak yedirilen krem kısa sürede etkisini göstermeye başlıyor. Sürülen bölgede geçici bir uyuşukluk hissi oluşturuyor. Bu his tamamen geçicidir. Ayrıca ilişkiden haz almanızı engellemez. Sadece boşalma refleksini kontrol etmeyi sağlar. Böylece siz istemediğiniz sürece boşalma gerçekleşmez.

Geciktirici Sprey İlaçlar

Kremler gibi spreyler de harici olarak uygulanan geciktirici ürünlerdir. Cilt üzerinden uygulanan geciktirici spreyler de oldukça başarılı bir performans sağlıyor. Doğal ve güvenilir bir tedavi yöntemi olan geciktirici spreyler etkisini kısa sürede gösterip uzun saatler devam ettiriyor. Erken boşalma problemi 40 yaş ve üzeri erkeklerde daha sık görülüyor. Bununla birlikte kronik rahatsızlıkları olan kişilerde de yine bu sorun ortaya çıkabiliyor.

Geliştirilen tıbbi çalışmalar bu konuda güzel başarılar elde ediyor. Bu soruna modern tıbbın getirdiği çözümler de yadsınamaz. Tedavi gerektirmeyen birçok erken boşalma problemi geciktirici spreyler yardımıyla sona eriyor. Bu ürünler doğal içeriğe sahip olup hiçbir yan etkiye neden olmuyor. Sağlıklı ve uzun soluklu bir sex deneyimi sunarak çiftlerin tatmin olmasını sağlıyor.

Geciktirici Sprey İlaçlar Nasıl Kullanılır?

Sprey ilaçların kullanımı da etki mekanizması da krem ilaçlarla hemen hemen aynıdır. Fakat ürünün kullanım talimatında önerilen sıkım sayısına dikkat etmek gerekiyor. Penisin tamamına sıkmaya çalışılmamalıdır. Önerilen fıs sayısı penis çevresine tatbik edilmelidir. Daha sonra penisin ilacı emmesi beklenir. İlişkiden 30 dakika önce uygulama yapmak gerekiyor.

Geciktirici Haplar

Sağlıklı bir cinsel deneyim için çiftlerin birlikte tatmin olması son derece önemlidir. Bunu sağlamak için de erkeğin uzun süre ereksiyon halinde kalması gerekiyor. Bir erkek ne kadar sağlıklı olursa olsun ereksiyon süresi 5 ila 7 dakika sonra sona erer. Erken boşalma problemi için kullanılan geciktirici haplar tıbbi tedavi amacıyla da doktorlar tarafından reçete ediliyor. Bu ürünler oral yolla alınıyor ve etkisini yarım saat gibi bir sürede gösteriyor. Geciktirici haplar boşalma refleksini kontrol etmenin yanı sıra erkeğe enerji veriyor. Doğal bitkisel içeriğe sahip bu ürünler verimli bir potansiyel sunuyor.

Geciktirici Haplar Nasıl Kullanılır?

Geciktirici hapların kullanım talimatı üründen ürüne değişiklik gösterebiliyor. Fakat genellikle bir adet almak yeterli oluyor. Bazı haplar için 24 saat geçmeden ikincisinin alınamayacağı uyarısı yapılıyor. İlişkiye girmeden 30 dakika öncesin de bol su ile hapın alınması yeterlidir.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat