Cinsel hayatınızın her daim heyecanlı ve zevk verici olması gerekir. Rutine binen cinsel hayat iki taraf için de olumsuz sonuçlar doğurabilir. Cinsel hayatınıza renk katmak için yeni pozisyonlar deneyebilirsiniz. Bu pozisyonlarda hem kendiniz hem de partneriniz yeni heyecanlar hissedecektir. Cinsel pozisyonlar hakkında bilgi için devamını oku, en yararlı sağlık bilgileri için sitemizi hemen incele.

Prerzel Dip Pozisyonu

Bu pozisyon sırasında çok fazla haz alacaksınız. Bu pozisyon için kadın şağ tarafına uzanır. Erkek dizlerinin üstünde dururken kadın sağ bacağını erkeğin kavramasını sağlar.

Kelebek Pozisyonu

Bu pozisyonda kadının sırtı ve kalçası yatağın kenarında olmalıdır. Erkek ise kadınla ilişkiye ayakta girmelidir.

Cinsel Pozisyonlar

Misyoner Pozisyonu

Klasik cinsel pozisyonlar arasında ilk sırada yer alan bu pozisyondan hakimiyet erkektir. Bu pozisyonda kadın sırt üstü uzanır ve bacaklarını açar. Erkek ise kollarından güç alarak ilişkiye girer.

Makas Pozisyonu

Bu pozisyonda misyoner de olduğunun tam tersi olarak kontrol kadındadır. İlişkinin seyrini kadın belirler. Erkek sırt üstü uzanır ve bacaklarını karnına doğru açı ile çeker. Kadın ise ata biner gibi erkeğin üzerine uzanır.

Kaşık Pozisyonu

Kaşık pozisyonu oldukça rağbet gören bir pozisyondur. Sebebi ise iki tarafında rahat ettiği bir cinsel ilişki sunuyor olmasıdır. Kadın yan uzanır. Erkek de kadının sırtına bakacak şekilde yanına uzanır. İlişkiye böyle girilir. Tercih olarak kadının bir bacağını yukarıya kaldırarak farklı pozisyonlar denenebilir.

Seks Pozisyonları

Ayakta Cinsel ilişki Pozisyonu

Sevilen bu pozisyonda kadın ve erkek ayaktadır. Kadın duvara yaslanarak bir bacağını erkeğin belini kavrayacak şekilde yerleştirir. Erkek de uygun pozisyonu alarak ilişkiye başlar.

Doggy Style Pozisyonu

Çiftlerin en çok sevdiği pozisyonların başında gelen klasikleşmiş bir pozisyondur. Kadın bu pozisyonda ellerinin ve dizlerinin üzerinde pozisyon alır. Bu pozisyonda vajina daha dar bir hal alacağı için iki taraf için de daha fazla zevk verecektir.

69 Pozisyonu

Oral seks tutkunlarının vazgeçilmezi olan 69 pozisyonunda iki tarafın da aynı anda oral seks yapmasına olanak sağlıyor. En popüler 69 pozisyonunda kadın üstte olacak şekildedir. Erkek sırt üstü uzanır kadın ise erkeğin tam tersi uzanır. Yani kadının bacaklarının olduğu taraf erkeğin kafa bölgesine gelmelidir. Bu şekilde cinsel hazzın doruklarına ulaşmak mümkündür.

Reserve Cowgirl Pozisyonu

Bu pozisyonun en çok tercih edilme sebebi seks sırasında partnerlerin kontrollü olarak hâkimiyet kurmasıdır. Bu pozisyonda kadın sırt üstü uzanan erkeğin ayaklarına bakacak şekilde sırt üstü uzanır. Burada hakimiyet kadında olduğu için ilişkinin hızını, derinliğini kadın belirler.

Leap Frog Pozisyonu

Bu pozisyonda daha derin bir açı elde edilir. Bu yüzden iki tarafında tercihi olmaktadır. Bu pozisyonda kadın yüz üstü yatağa uzanır. Başı ve kolları serbest kalmalıdır. Kalçasını bu şekilde yukarıya doğru kaldırır. Bu sırada erkek dizlerinin üzerinde durarak ilişkiye girer. Bu ilişki esnasında erkeğin elleri boşta kalacağı için kadının göğüslerine dokunarak daha fazla haz almasına yardımcı olacaktır.

Wheelbarrow Pozisyonu

El arabası pozisyonu olarak bilinen bu pozisyonda kadın ellerinin üzerinde durur. Yerden destek alarak bacaklarını erkeğin kalçasını kavrayacak şekilde yerleştirir.

Stand And Deliver Pozisyonu

Bu pozisyonda vajina bölgesi daha dar bir hal alacaktır. Bu sayede hem kadın hem erkek ilişkiden daha fazla zevk alacaktır. Bu pozisyon için iki taraf ayakta durur. Kadın arkası dönük bir şekilde belinden itibaren aşağı gelecek şekilde yere doğru kendini bırakır. Erkek bu sırada kadının ellerinden veya omuzlarından tutarak onun dengede durmasına olanak sağlar.

Magic Mountain Pozisyonu

Bu pozisyon esnasında iki taraf da birbiri ile göz temasında bulunma imkanına sahiptir. Bu pozisyon için iki taraf birbirine bakacak şekilde oturur. Ve bacaklarını birbirinin içinden geçirir ve kollarını arkaya doğru geçirir. Cinsel ilişki sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri bu pozisyonları yapabilecek sağlık durumunuzun olmasıdır. Bel fıtığı, eklem ağrıları, aşırı kilo gibi fiziksel aktiviteyi etkileyecek durumlar bu pozisyonları yapmanızı engelleyecektir.

Siz ve partnerinizin kendinize en uygun pozisyonu seçmeniz sağlıklı bir cinsel hayat için en önemli adımdır. Zamanla hangi pozisyonda daha fazla zevk alacağınızı anlamış olacaksınız. Ayrıca bu pozisyonları denerken kendinizin olduğu kadar partnerinizin de bu pozisyonlara olumlu bakması gerekmektedir. Böylesi hem duygusal hem cinsel ilişki açısından en doğrusu olacaktır.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat