Çin topu ya da Tibet viagrası, erkeklerin ereksiyon sorunlarına en iyi çözümleri bulan bitkisel karışımdır. Uzak Doğu bölgelerinde yetişen afrodizyak madde içeren 38 farklı bitkinin karışımı ile oluşturulan güçlü bir cinsel güç artırıcı ilaçtır. İçeriğinin tamamen doğal bitkilerden oluşması ve kimyasal içermemesi herhangi bir zararının olmamasını sağlıyor. Afrodizyak ve antioksidan açısından zengin olan bitkilerin karışımı ile üretildiği için etkisi çok büyüktür ve uzun süre etki göstermektedir. Bitki özlerinden yapılan ürün 4’lü ya da 8’li paketler halinde satılıyor. Çin topu içindekiler nelerdir geniş bilgi için devamını oku.

Çin Topu İçerik Maddeleri

Çin Topu içindekiler yaklaşık 38 farklı bitki özü yer alıyor. Tamamının afrodizyak açıdan zengin olan bitkiler olması faydasının daha fazla olmasını sağlıyor. Çin topu içeriğinde yer alan bitkiler şunlardır.

 • Alıç meyvesi,
 • Catuaba kabuğu,
 • Sav palmetto meyvesi,
 • Çin ginsengi kökü,
 • Muria puama kökü,
 • Damiana yaprağı,
 • Keçiboynozu,
 • Niasin,

Bunlara benzer çok sayıda şifalı bitki özleri karıştırılarak üretiliyor. Karışım cinsel uyarıcı ve güçlendirici etkiye sahiptir.

Çin Topu Karışımının Faydaları

Dünyanın her yerinde yaşanan olaylar ve çevre etkileri, erkeklerde iktidarsızlık olayının daha sık görülmesine neden oluyor. Erkeklerin çoğu bu sorun için tıbbi destek almaktan çekiniyor. Çin topu ürünü, uzun yıllar dünyanın her yerindeki erkeklerin iktidarsızlık sorununa çözüm oluyor. Çin bölgesinde yetişen afrodizyak etkili bitki özlerinin karışımı ile üretildiği için yan etkisi yoktur ve faydası çoktur. Faydaları arasında, erkeklerin cinsel hayatının daha verimli olmasını, sertleşme sorunu yaşamamalarını sağlamasıdır. Tüm etkisi ile cinsel birliktelikte hem erkeğin hem de partnerinin istenilen tatmin seviyesine ulaşmasını sağlar.

Çin Topu Kullanma Şekli

Bitki özü karışımı olarak hazırlanmakta ve doğru kullanılabilmesi için kullanım şekli ve yöntemi hakkında da bilgi veriliyor. Çin topu kullanma şekli genelde iki türlü yapılır. Birincisi çeşitli hastalık tedavilerinde kullanılan ilaçlar gibi su ile yutularak tüketmedir. Diğer yöntem ise ağızda sakız gibi çiğneme yöntemidir. Önemli olan ne zaman kullanılacağıdır. Uzmanlar, Çin topu ürünlerinin cinsel birliktelikten en az 30 dakika ya da 1 saat önce kullanılmasını öneriyor. Bir kullanımın etkisi 24 ile 72 saat arasında olabiliyor. Bunun için 24 saatte 1 adet kullanmanın yeterli olabileceği, fazla kullanmanın fazla etki göstermeyeceği belirtiliyor.

Çin Topu Ürünleri Ne Zaman Kullanılmalı?

Çin topu ürünleri, eczanelerde ya da çeşitli online satış sitelerinde satışa sunuluyor. Satın almak isteyenler, online alışverişlerinde güvenilir siteleri seçmelidir. Çin topu ürünleri paketleri 4 ya da 8’li olarak hazırlanıyor. Cinsel ilişki sırasında iktidarsızlık sorunu yaşayan erkekler çoğu zaman partnerlerinden uzak durmaya çalışır. Çin topu kullanıldıktan sonra istedikleri cinsel güç ve isteği bulabildikleri için daha uzun süreli cinsellik yaşayabiliyorlar. Ürünlerin etkisinin daha iyi gösterilebilmesi için yarı tok durumda iken kullanılması daha doğru olacaktır. Bu ilacın etkisinin daha kısa sürede göstermesini sağlayacaktır. Kişilerin yaşadıkları cinsel sorun durumuna göre kullanımlar ilişkiden 30 dakika ya da 1 saat önce yapılabiliyor. Bitki özü karışımı, çiftlerin mükemmel cinsellik yaşamasını sağlayacaktır.

Çin Topu Yan Etkileri Var Mı?

Çin topu içeriğinde yer alan antioksidan ve afrodizyak içerikli bitki özleri karışımları insan sağlığına herhangi bir yan etki göstermiyor. Üretimlerde içerisine herhangi bir kimyasal katılmıyor ve tamamen doğal bitki özlerinden oluşturuluyor. Dünyanın her yerinde güvenle kullanılıyor ve birçok bölgede aşk mucizesi olarak tanımlanıyor. Çin topu ürünlerinin hiçbir yan etkisi olmadığı gibi birçok faydası vardır. Kullanıcı yorumları ve yapılan araştırmalara göre belirlenen faydalarından bazıları şunlardır.

 • Erkeklerin cinsel gücünü arttırır,
 • Cinsel aktivite sayısının artmasını sağlar,
 • Sertleşme sağladığı için ilişki süresini uzatır,
 • Erkeklerde cinsel isteksizliği giderir,
 • İktidarsızlık sorununa çözüm olur,
 • Maksimum seviyede penis sertlik sağlar,
 • Sperm sayısının artmasını sağlar,
 • Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklere çözüm olur,

Çin topu ürünü, tamamen bitkisel karışım olmasına rağmen cinsel ilişki yaşayan 18 ile 90 yaş arası erkekler için tavsiye edilir. Ereksiyon sorunu yaşanan çok sayıda erkeğin bu sorundan kısa sürede kurtulmasını sağlar. En iyi cinsel takviye ürünüdür ve hiçbir yan etkisinin olmadığı herkes tarafından bilinir. Yarı tok durumunda alındığında, etkisini daha kısa sürede gösteriyor ve 24 saat içerisinde yaşanacak cinsel ilişkide etkili olması sağlanıyor.

Eczane Ürünleri Cinsel İlaçlar

Cinsellik herkesin hayatında büyük yer kaplayan bir faktördür. Kadın ve erkeğin birbiriyle güçlü iletişim kurmasında, birbirine güvenmesinde ve aradaki bağın kuvvetlendirilmesinde cinselliğin rolü büyüktür. Topluma göre cinsellik sadece erkeğin ihtiyacıymış gibi görülse de, aslında kadın için de oldukça önemlidir. Cinsel konuda bilinçli olmak çok önemlidir. Sadece boşalma ve zevk alma konusunda değil, korunma konusunda da erken bilinçlenmek çok önemlidir. Eczane ürünleri blog sitemizden tüm cinsel ilaçlar hakkında bilgi edinmek sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku. İnsanların hayatlarındaki cinsel yaşam her zaman güzel gitmeyebilir. Cinsel yaşam olduğu kadar, cinsel sorunlar da olabilir. Cinsel sorunlar kadında da erkekte de görülebilir. Cinsel sorunlar olduğu sürece cinsel yaşamınız istediğiniz gibi gitmez. Cinsel sorunları çözmenin en güzel yolu, bir uzmanla görüşerek ilaç kullanmaya başlamaktır. İlaçların haricinde bazı sorunların çözümü için cinsel terapiler yeterli olacaktır.

Cinsel Sorunlar Nelerdir?

Cinsel sorunlar her zaman ertelenir ya da küçümsenir. Ancak aslında mutsuz olmanızın temel sebebi, cinsel hayatınızda görmezden geldiğiniz sorunlar olabilir. Cinsel hayatınızda ortaya çıkabilecek sorunlar şu şekilde sıralanabilir; Bunlar cinsel sorunlar arasında sayılabilir. Genelde erkekler için cinsel ürünler satıldığı sanılabilir fakat kadınlar için de çeşitli cinsel ürünler mevcuttur. Siz de cinsel hayatınızdaki sorunu doğru bir şekilde tespit etmeli ve hemen doğru ilaca başlamalısınız. Böylece cinsel hayatınız normal bir düzene döner.

Erken Boşalma Sorunu

Maalesef erkeklerin çoğunda olan bu sorun hayatınızı kâbusa çevirebilir. Erken boşalma sorununda erkek, birleştikten birkaç dakika sonra hemen boşalır. Kadın zevk alamaz ve istediği tatmin seviyesine ulaşamaz. Erkeğin bir daha sertleşebilmesi için de uzun zaman gerekebilir. Bu da kadının mutsuz olmasına, erkeğin de utanç duymasına sebep olur. Erken boşalma sorununa çözüm olarak sunulan geciktirici ürünler büyük ölçüde yardımcı olabilmektedir.

Sertleşememe Sorunu

Sertleşememe, diğer adıyla iktidarsızlık problemi de çoğu erkekte görülen bir sorundur. Bu sorunu olan erkekler, normal bir süre içerisinde boşalırlar fakat bir türlü erekte olamazlar. İki ilişki arası ya da ilk ilişkiye hazırlık hep çok uzun sürer. Erkek bir türlü odaklanamaz ve sertleşemez. Kadın hep bir beklenti içinde olur. İlişkiye bir türlü başlanamaz ya da biten ilişkiden sonrası gelmez. Sertleştirici ilaçlar bu anlam da erkeklere kesin çözüm sunan sağlık ürünleridir.

İlişkide Küçülme Sorunu

İlişki esnasına penisin küçülmesi problemidir. Bu problemin temeli genelde psikolojiktir. Bu problem için öncelikle cinsel terapiste başvurmalısınız. Derdinizi açık bir şekilde anlatmalısınız. Psikolojik bir sorununuz yoksa, doktorla görüşmelisiniz. Bunun için size uygun ilacı yazacaktır. Sorununuz fizyolojikse, düzenli ilaç kullanımıyla iyi olabilirsiniz.

Vajinal Kuruluk

Kadınlarda görülen ve cinsel ilişkiyi resmen engelleyen bir problemdir. Vajinal kuruluk probleminin sebebi fizyolojik ya da psikolojik olabilir. Fizyolojik sebep olup olmadığını öğrenmek için, bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olmalısınız. Sorun fizyolojikse, bunun için belli ilaçlar yazacaktır. Ayrıca cinsel ilişkide mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız. Vajinal kuruluğun sebebi psikolojik de olabilir. Bir türlü odaklanamıyor olabilirsiniz. Bunun için yine cinsel terapi desteği almalısınız. Cinsel terapi alırken de gene ilişkilerinizde kayganlaştırıcı kullanmaya devam etmelisiniz.

Vajinismus

Kadınların %90'ında görülen bir problemdir. Cinsel ilişkiyi imkânsız kılar. İlk ilişki korkusudur. Halk arasında duyulan söylentiler yüzünden kadın, cinsel ilişkiyi çok ayıp, günah ve acı verici bir eylem olarak algılar. Bu yüzden de ilk ilişkide kendini çok kasar ve vajina, penisi kabul edemeyecek kadar kilitlenir. Bu sorun tamamen psikolojiktir. Böyle bir sorununuz varsa ve vajinanızın fizyolojik yapısı normalse, kesinlikle bir cinsel terapistten yardım almalısınız.

Cinsel İsteksizlik

Hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Bir tarafın cinsel anlamda isteksiz olması, karşısındakini de kendinden soğutur. Böylece çiftler mutsuz olur ve cinsel soğukluk kaçınılmaz olur. Cinsel ilişki olmadan bir ilişkinin yürümesi çok zordur. Çiftler birbirine uzak kalır ve aradaki bağ git gide zayıflar. Bunun için doğal ilaçlar kullanabilirsiniz. İlaçlar haricinde cinsel istek arttırıcı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Aşırı Cinsel İstek

Yine hem kadında hem de erkekte görülen bir sorundur. Cinsel isteksizliğin aksine, bir türlü tatmin olamama problemidir. Bu sorunun çözümü için de bitkisel ilaçlar kullanmak gerekir.

Cinsel Ürünler

Tüm bu sorunların çözümü için, eczanede satılan cinsel sağlık ürünleri vardır. Bu ürünler sayesinde artık cinsel yaşamınız düzene girecek ve kâbusunuz olan sorunlar sizi terk edecektir. Cinsel sağlık ürünleri arasında şunlar sayılabilir; Geciktirici spreyler Performans arttırıcı ürünler Penis sertleştirici ürünler Afrodizyak parfümler Kayganlaştırıcı jeller İstek arttırıcı ürünler Bunlar cinsel performansınızı mükemmel bir şekilde etkileyecek ve cinsel yaşamınız artık kâbus olmaktan çıkacak. Size uygun ürünü bulup deneyin ve etkisini hemen görün.

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler, erken boşalma sorununa birebir çözümdür. Kullanımı kolaydır ancak dikkatli olmalısınız. Penis başının tamamına sıkmalısınız. Bir kullanımda 3 kez püskürtmelisiniz. Bir süre bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. Dilerseniz kullandıktan sonra penisinizi yıkayabilirsiniz fakat buna gerek yoktur. Geciktirici spreyler, vajinaya zarar vermez. Uygun kullanım zamanı ise, cinsel ilişkiden 20 dakika öncedir. En geç 30 dakika öncesinde uygulamalısınız. Bu şekilde yeterli verimi alabilirsiniz.

Performans Arttırıcı Ürünler

Bu tarz ürünler hap ya da krem şeklinde olabilir. Performans arttırıcı ürünler, takviye ürünü gibidir. Sizin daha enerjik ve güçlü olmanızı sağlar. Erkeklerin kullanabileceği bir üründür. Bu ürün sayesinde partnerinizi eskisinden daha mutlu hissettirebilirsiniz. Kendiniz ya da partneriniz cinsel performansınızdan memnun değilse, kesinlikle cinsel performans arttırıcı ürünler kullanmalısınız.

Penis Sertleştirici Ürünler

İktidarsızlık problemi için bir mucize olan sertleştirici ürünler, cinsel hayatınıza yeni bir boyut getirecek. Penisiniz bir türlü sertleşmiyorsa, mutlaka sertleştirici kullanmalısınız. Sertleştirici ürünler sayesinde, hem iki ilişki arasındaki süre kısalacak, hem de cinsel ilişkiye daha çabuk adapte olabileceksiniz.

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak parfümler, cinsel isteksizlik yaşayan kadınların isteğini yerine getirmek içindir. Erkekler tarafından kullanılır ve kadının üzerinde güçlü bir etkisi vardır. Bu tarz parfümleri kullanarak partnerinizi daha istekli hale getirebilirsiniz. Bu parfümlerin farklı çeşitleri vardır. Fakat parfümü herhangi bir yerden almamalısınız. Afrodizyak parfümler mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Bu tarz ürünler alırken eczaneden başka yerlere güvenmemelisiniz.
Kayganlaştırıcı Jeller
Kayganlaştırıcı jeller artık her yerde satılıyor. Cinsel birleşmeyi kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Özellikle kuruluk sorunu olan kadınlar ya da kendini çok kasan kadınlar için ideal ürünlerdir. Kayganlaştırmak için kayganlaştırıcı jeller haricindeki ürünlere yönelmemelisiniz. Vazelin, bebe yağı ya da nemlendirici kremler vajinanın enfeksiyon kapmasına sebep olabilir. Bu yüzden iyi bir markanın kayganlaştırıcı jeli her zaman işinizi görecektir. Kayganlaştırıcı jellerin çeşitleri de vardır. Aromalı ya da güzel kokulu alternatifleri mevcuttur. Bunların haricinde bitkisel, kokusuz ve renksiz ürünler de vardır. Hem vajinal hem de anal ilişki için kullanılabilir.
İstek Arttırıcı Ürünler
Hem kadından hem de erkekte görülebilen cinse isteksizlik problemi, oldukça mutsuz bir hayata sebep olabilir. Cinsel isteğinizin yani libidonuzun artması için mutlaka cinsel istek arttırıcı ürünler kullanmalısınız. Bu ürünler hap şeklindedir. Eczacınızın talimatına göre düzenli kullanarak şahane bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz. Cinsel Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.eczaanetrendi.com/ Viagra fiyat Kamagra jel Cialis fiyat